2226437

Vrba

 
03.04.2020 13:10      Zkopcenahoru
Ale s tím live-streamem to není blbej nápad ;-) A i vstupenky se na to dají prodávat (Donio.cz např.) Šňupli bysme si svý nejen my, Znouzeabstinující, ale i všichni klaustro-, agro-, demo- a ostatní naledascosfobici...
29.03.2020 23:14      Ladik
To.vis, ze neznam. Jen z dokumentu. A ten nejlepsi se jmenoval tulaci, samani a dobrodruzi. Anebo tak nejak, na yt ted myslim zrovna neni. Netyka se jen Charlieho, moc dobre natoceny. Ale za ten nazev nerucim, je to dlouho, co jsem to videl.
29.03.2020 12:07      BáRa
Ládík: Jé ty znáš Charlieho Soukupa? :) , já teda jen z vyprávění..., ale výživnýho:) a taky jsem od něj slyšela perfektní vtipnou písničku Rádio
29.03.2020 11:59      Nobody
ZnC : Miluju Vás. chybíte mi., škoda že s váma nemůžu žít, nebo jako třeba nejak u vás nablízku , třeba jako vaše kapelní kočka ;) jakože zvířecí , že bych s Váma jezdila na klíně v dodávce.., no a nebo v tom domě se zahradou, se vzducholodí na zahradě :)
26.03.2020 11:25      Zeme instatniho Stesti
JO PA RADA cau
24.03.2020 14:46      Golda
Ládík: Díky pane :-) Hodnej. Pauza je to vynucená a je celkem brzo panikařit. Osobně si o celé situaci myslím svý a čas ukáže co a jak. No a vzhledem k tomu, že jsme nikdy nebyli zvyklí žít si na vysoké noze a utrácet za nesmysly, měsíc dva snad překlepem i tak a uvidíme, k čemu to bude celé směřovat.

Tomášek: Zkušebna to není. Je to Démova bouda na Nezbytné věci. Co se týká tripu - jest zatím přesunut na říjen. Takže pokud se ti ti chce přispět na gerontpunktour, samozřejmě nepohrdnem a účet funguje stále.A samozřejmě stále platí i to, že pokud by se to celé skrečovalo, peníze vrátíme. S online koncertem to pro nás není úplně easy, bydlíme teď dost daleko od sebe a to věci samozřejmě komplikuje. Ale třeba uděláme nějaký akustický set s Démou. Leč - jako obvykle - neslibuju nic :-) Jo a roztříděné písničky jsou tady na webu v rubrice archiv - diskografie. Jinak máme samozřejmě v krabicích hafo archiválií, tak uvidíme, jestli kus vynuceného volna nevyužiju ke třídění a scanování... leč - taky neslibuju nic. Jediná věc, ke které se s velkou pravděpodobností rozpohybujem, je nalifrování audiomateriálu a na Spotify a podobný média. No díky za ochotu, potěšilo :-) Jo a synek mi dneska říkal, kde si myslím, že bude nejvíc narváno až tohle skončí - prý v kadeřnictví. No, má to něco do sebe. Tak se taky držete :-)
23.03.2020 19:09      Ládík
Chlapci, myslím na vás bo netuším, jak to máte s civilními zaměstnáními, z tohohle období moc peněz nebude, co něco takovýho?
https://www.youtube.com/watch?v=pgmQjIjz37c
třeba by někdo něco poslal, já určitě. Ale jeden je málo, je mi jasný.

Nepřemýšlíte nebo si dávate po třiceti letech první opravdovou pauzu?
22.03.2020 22:03      Tomášek
Ahoj kluci, poslední dobou na Vás často myslím a vzpomínám na Vaše skvělý koncerty a nezapomenutelný okamžiky s Vámi (Surrealismus, Návraty, Bíle Velryby a další...) Včera jsem viděl reportáž s panem Šídlem - točeno bylo ve Vaší zkušebně? Docela stylová, tyjo. No a taky jsem se chtěl zeptat, jestli je stále ještě možnost přispět na Váš odložený trip na Nový Zeland? Samozřejmě bych letěl hned s Vámi třeba jako bedňák, fotograf, kameraman, řidič nebo asistent - bylo by to možné? :) Také jsem se chtěl nabídnout s pomocí ohledně vytvoření Vašeho youtube kanálu, případně i instagramu. Máme teď zavřené kadeřnictví, tak bych rád nezišťně pomohl mé milované kapele. Myslím, že by se dali nahrát nějaké archivní záběry, živáky, rozhovory, roztřídit písně do podkategorii dle jednotlivých alb. Taky mě napadlo, jestli byste nechtěli uspořádat online koncert s dobrovolným vstupným? Koncert, který by se přenášel skrze facebook například a každý, kdo by ho sledoval, tak by mohl přispět libovolnou částkou. Nápadu je hodně, jen mě teď mrzí, že jsem s tím nepřišel mnohem dříve. <3
18.03.2020 14:35      Johny
Jsou to v naprosté většině komentáře od falešných profilů, ale za to jich je spousta pod každým videem na Seznamu. Mám tušení jaké zemi slouží..
18.03.2020 13:32      Golda
fanoušek - no, nás to taky překvapilo. Neznáme se a ozval se sám. nějak ho inspiroval ten Zéland a zná nás z devadesátek. A koukal jsem na ohlasy pod tím Pondělím, to je teda dobrá stoka. Kdyby ho měli ti lidi možnost oběsit, někteří z nich by nejspíš neváhali.