2373771

Vrba

 
15.10.2020 07:42      Banjo
Tak už jsem si zavedl to odběrné místo kanalizace od YouTube, aby to od vás teklo přímo na mě :-)
14.10.2020 21:09      Golda
Omas: No - nejspíš neuhasili. To už chce trochu jiné hasící médium :-D Každopádně děkujem za houknutí do Vrbária :-D
Petr: I ty lišáku! Podpořit koupí kazet? Ale ale. No, nepotěším nepotěším :-D V hluboké minulosti za suvenýrové ceny vyprodáno byla a dnes již jen na aukru draze objevuje se... Což podivnost jest.
14.10.2020 21:06      Golda
Šéne ábend! Nu, jelikož teď tak nějak moc není do čeho píchnout a navíc se našel nadšenec, co nám véééélmi, ale véééélmi pomohl, takřka s křížkem po funuse máme svůj kanál na Youtube.
A naprostou shodou okolností to zítra bude přesně půl roku, co jsme začali na FB nahazovat písničky z noční a denní směny. Takže zítřkem počínaje je začnem znovu dávat i na Youtube. Plus samozřejmě postupně i nějaké další věci. Takže už i pod naším ofiko kanálem tam bude veškeré audio, plus to, co dům, krabice a šuplíky ještě dá. I na YT jsou toho stohy, tak proč se nesnažit trochu sjednotit pod vlastní logo.
No a máme prosbu - jelikož se jedná i o nějakém tom zvýhodněném kanálu, dost by se nám hodilo, kdybyste se, pokud budete mít zájem, přihlásili k odběru znouzího youtube. Děkujeme pěkně. Konec služebního hlášení. Odkaz je to veeeelkéééé logo v rubrice "novinky"
13.10.2020 10:29      Petr
Ahoj, chci se zeptat, jestli náhodou nemáte ještě nějaké kazety na prodej, rád bych Vás podpořil jejich koupí. Díky moc :)
11.10.2020 22:28      Omas
Ahoj, tak jsem zase po pár letech mrknul na váš web a ... a Olin má pravdu. Díky za skvělou muziku! Dnes jsem po pár letech vyhrabal stará CD z 90´(Mé království, Loutky, Kapitána mlíko, ...), strčil je do compu, abych zjistil, jestli ještě budou hrát, ... a světe div se! Nejen, že hrajou, ale já si pamatuju i texty! ;-)
A tak jsem dnes objednal pár cédéček, který jsem buď nenašel nebo ani neměl. Škoda, že teď nemůžete hrát, "Hasiči" by ten protivnej covid možná uhasili líp než nějaký očkování. ;-)
Good Luck! ;-)
07.10.2020 10:41      Golda
Olin: není zač :-)
06.10.2020 18:56      Olin
Díky Goldo :-)
06.10.2020 16:49      Golda
Olin: Díky díky díky :-D No a co se Bla Bla plus týká - to jsme nevydávali my, proto to taky nemáme tady archivu, ale koukal jsem na ulozto - pod bla bla plus je tam asi třikrát :-)
Tedd: S novou deskou se uvidí, začali jsme se hrabat v písničkách, ale je to běh na delší trať. No a jinak se drž. Svět prostě často není takový, jaký by se nám líbil :-)
06.10.2020 14:52      Olin
Chlapi, chci Vás pozdravit a poděkovat za skvělou muziku, kterou poslouchám od druhé poloviny devadesátých let. Pár alb jsem si stáhnul a jelikož je vždycky něco za něco, tak Vám na konto posílám nějakou kačku. Ať Vám to hraje a ladí tak, jako do teď. P. S. Není někde ke stažení album Radio Bla bla plus?
06.10.2020 00:01      Tedd
Když vrba tak se vyzpovídám, v sobotu mi řekla přítelkyně že se chce rozejít (14 dnů před mímy narozeninami)a nevypadá to že by chtěla něco na rozhodnutí změnit. 8 měsíců neznamená nic, ikdyž byl naplněn láskou z obou stran.
Proč to píšu sem? Protože díky mě poznala co je ZNC a přesvědčil jsem ji, aby šla se mou na koncert, jenže COVID odložil a už se nedočkám.
Chlapy chtělo by to nové album, ať mi aspoň něco udělá radost.